הודעות לחברים

 

חוזר פעילות 4/2016 להדפסה

 

 

"סינמה סימפוניה"

 

הנהלת הסניף הגיעה להסדר עם הנהלת "סימפוניה" והנהלת "מקום בלב" כי לאירועים בהם ניתנת הנחה לאזרחים ותיקים, תינתן הנחה זהה גם לחברי "צוות – ארגון גמלאי צה"ל", שיציגו תעודת "חבר צוות", אף אם אינם אזרחים ותיקים.

בתחתית העמוד תמצאו פירוט על סדרת "סינמה סימפוניה" – סדרת מפגשים לסרטי איכות שיוקרנו טרם חשיפתם לקהל הרחב ויכללו הרצאת מומחים מעשירה ומעמיקה את חוויית הצפייה. ההקרנה באולם סימפוניה.


 

פעילויות תדירות בסניף

 

פעילות חברתית – מזה למעלה משנה, פתוח המועדון, אחת לשבוע לפעילות חברתית באחריות חברתנו נינה (יוכבד) אידן טל' 054-4906332 . הפעילות מתקיימת בימי שלישי בשבוע משעה 17.00 עם כיבוד קל. במסגרת הפעילות, מוקרנים סרטים. ניתן להתארגן לנושאי פעילות נוספים. המעוניינים מתבקשים להתקשר עם נינה. הכניסה חופשית הציבור מוזמן.

כן שולבה בפעילות ספריה לספרי קריאה לרווחת החברים, המעוניינים לשאול ספרים יכולים לעשות זאת ללא כל רישום ובתנאי שבתום הקריאה יוחזר הספר למקומו.

 

חוגים

 

התעמלות בישיבה – מידי יום רביעי בשבוע, בשעה 10.00, מתקיים במועדון הסניף חוג התעמלות בישיבה בהדרכת הגב' ליאת מרום – מדריכה מוסמכת ליוגה. הפעילות בחוג מחייבת השתתפות סדירה, במשך 3 חודשים לפחות. העלות ל- 3 חודשים הינה 120 ש"ח ליחיד. חברים המעוניינים להשתתף מתבקשים להירשם אצל גב' נינה אידן טל' 054-4906332. ניתן להגיע לשיעור ניסיון בעלות של 15 ש"ח.

 

פלדנקרייז -  החוג בהדרכת גב' דנה רדין – מדריכה מוסמכת לפלדנקרייז, מתקיים במועדון הסניף, בימי שלישי בשבוע בשעה 16.00. הפעילות בחוג מחייבת השתתפות סדירה, משך 3 חודשים לפחות. העלות ל-3 חודשים הינה 120 ש"ח ליחיד. המעוניינים להשתתף מתבקשים ליצור קשר עם גב' נינה אידן טל' 054-4906332 ניתן להגיע לשיעור ניסיון בעלות של 15 ש"ח.  

 

תנ"ך ומחשבת ישראל - חוג העוסק במקרא, במדרשים ובמאמרים אקדמיים בהנחיית חברנו משה חנוכי, מתקיים אחת לשבוע בימי ראשון בין השעות 16.30 - 18.00. ההשתתפות הינה ללא תשלום.

 

 

מסירת מידע חיוני  

אנו חוזרים ומבקשים לעדכן את משרד הסניף טלפונית:03-6173595  (כולל השארת מידע במשיבון( במקרים הבאים:  

פטירת חבר" צוות" – יש ליידע את יו"ר הסניף או סגנו. בנוסף יש ליידע בהקדם גם את מזכירות צוות מחוז דן, בטל': 03-6243250, 03-6173523.

מחלה/אשפוז של חבר הסניף – יש לעדכן את משרד הסניף.

שינוי כתובת דואר, מייל ומספר טלפון – הודעה על שינוי כתובת דואר, מחייב עדכון גם את ענף שכר וגמלאות במופ"ת באמצעות פקס בצירוף ספח תעודת הזהות.

מידע על חבר הנזקק לעזרה – יש לעדכן את יו"ר הסניף או סגנו.

הודעה על שינוי מוטבים הרשומים בביטוח החיים – אין להעביר לענף שכר גמלאות במופ"ת, אלא לחברת איילון בפקס מס' 072-2469379.   

שימו לב – אלו שיקבלו, בבוא המועד, את כספי ביטוח החיים אינם בהכרח היורשים של המנוח. עפ"י חוקי הביטוח, הזכאים לכספי ביטוח החיים הם אלו ששמותיהם מופיעים אחרונים בטפסי הבקשה לביטוח, המצויים בידי חברת הביטוח, גם אם שמם נרשם לפני שנים רבות ובינתיים חלו שינויים אישיים, שהשפיעו על קביעת היורשים.

לנוחיותכם, הנהלת הסניף הכינה טופס עזר לעדכון שינויים (בצרופה) אותו ניתן למלא ולהעביר למשרד הסניף באמצעות הפקס 03-6173596 או באמצעות המייל  rosh.h-snif@tzevet.org.il

הטופס מצורף להורדה בתחתית עמוד זה.

 

 

  סינמה סימפוניה - הקרנת סרטי איכות טרם חשיפתם
  הנחיית נוער בחוויה יזמית - למידה תוך עשייה
  טופס עדכון פרטים
עבור לתוכן העמוד