הודעות לחברים


 

קול קורא למתנדבים

 

בעקבות הפקת לקחים מאירועי חירום שונים בהוד השרון ובארץ בכלל נקיים כנס של פיקוד העורף בתאריך 16/1/2018 בשעה 18:00 בבית המתנדב.

 

למדנו שהתנדבות אזרחים היא אחת מאבני היסוד החשובים של החוסן האישי והחברתי באירועי משבר וחירום.

 

ניהול התנדבות ומתנדבים באירוע חירום ואסון – מלחמות, רעידות אדמה, פיגועים – הוא אחת המשימות המורכבות המונחות על כתפיי העירייה.

 

עיריית הוד השרון נערכת לפעילות התנדבותית בזמן חרום בשיתוף פעולה גם עם חברי סניף "צוות" הוד השרון.

 

בראייתנו יש חשיבות רבה לשיתוף שאנשי "צוות" בניהול והפעלת העיר בחרום ואנו מאמינים שאתם אנשי "צוות" עם הידע הרב והניסיון האישי שצברתם במהלך שנות שירותכם הצבאי (גברים ונשים כאחד) יש לכם יכולת אדירה להעצים את היחידה לשעת חירום בעירנו הוד השרון.

 

לשם הצלחה בהפעלת מערך ההתנדבות בחירום נבנתה בעירייה תוכנית הפעלה ותשתיות מתאימות לצורכי העיר ולתרחישי האיום והם עורכים השתלמויות והכשרות לכלל המתנדבים.

 

חברים יקרים מהסניף כבר מתנדבים ביחידה לשעת חירום ואנו יוצאים ב"קול קורא" למתנדבים נוספים מקרב חברי "צוות" בתחומים השונים בחירום בשת"פ עם הרשות.

 

למעוניינים, אנא צרו קשר להרשמה עם איציק 054-5454150


חברים יקרים,

סניף "צוות" הוד השרון, מונה כיום כ- 490 חברות וחברים.

"הבית" (מבנה הסניף), עבר לאחרונה שיפוץ כללי, בסיוען של עיריית הוד-השרון והנהלת צוות מחוז השרון.

כתובת הסניף – רח' ז'בוטינסקי 7 – סמוך לקניון מרגלית השרון.

החל מחודש יוני (06/14), נפתח הסניף לרווחת החברים.                                         

שעות הפעילות:                                                                                                            

ימים א',ד' בין השעות 17:00-19:00                                                                                      

הנהלת הסניף פועלת רבות, לארגון פעילויות שונות ואירועים לרווחת החברים: הרצאות - ממיטב המרצים, סדנאות בתחומים שונים, טיולים ברחבי הארץ, אירועי חג ועוד. כמו כן, לאור דרישת החברים, הוקמה במבנה הסניף, "ספרייה"  לקריאה והחלפת ספרים (נשמח מאוד, לקבל ספרי קריאה במצב טוב, שהינכם מעוניינים למסור להעשרת הספרייה).

מידע על פעילויות הסניף, מופץ אליכם ישירות ובאופן תדיר, מהמזכירות באמצעות דוא"ל ומסרונים.

נשמח לראותכם לוקחים חלק ונהנים, באירועים השונים שאנו מקיימים.

פעילויות הסניף מתפרסמות, הן כאן באתר האינטרנט והן בדף הפייסבוק שפתחנו בשם "צוות גמלאי צה"ל הוד השרון".

סניף הוד השרון חרט על דגלו, לקדם את נושא ההתנדבות בחירום ולמען הקהילה. שיתוף פעולה מצידכם, חברים, יתרום רבות לקידום נושא זה.                                                    

בכל אחד מאתנו, גמלאי צה"ל, טמון הידע והניסיון שצברנו במהלך שירותינו הצבאי בפרט וכל שצברנו במהלך מהחיים בכלל. אני מנצל פנייה זו כ"קול קורא", לכל מי שמעוניין לקחת חלק בהתנדבות בתחומים השונים ליצור קשר עם הסניף.

כמו כן, במידה ויש חברים שמתנדבים בארגונים או בעמותות – נשמח אם תיידעו אותנו. אנחנו מרכזים רשימה אחת, הכוללת את כל המתנדבים גמלאי צה"ל בעיר שלנו - הוד השרון.

הקשר האישי שלנו כהנהלת הסניף עם החברים, חשוב לנו מאוד! במקרים של דרישה לעזרה או סיוע כל שהוא, מחלה, אשפוז, פטירת חבר צוות לא עלינו, יש להודיע בהקדם האפשרי למזכירות הסניף ו/או למזכירות מחוז השרון, הגב' רחל בטל' 09-7667175.

אנו עומדים לרשותכם, בכל דבר ועניין, נשמח לראותכם מבקרים בסניף ונענים לקריאתנו להתנדבות!.

בברכת חג שבועות שמח

נתי פרישמן, יו"ר הסניף
וחברי ההנהלה


הודעה על חברים מאושפזים

חברי "צוות" ובני משפחותיהם מתבקשים להודיע לסניף בהקדם האפשרי על כל מקרה של חבר חולה, מאושפז בבית חולים, או שזקוק לסיוע, או עזרה. במקרה של פטירת חבר צוות, חס וחלילה, יש להודיע בהקדם האפשרי למזכירות מחוז השרון בטל' 09-7667175.

 

עדכון כתובות דוא"ל (E-MAIL)

הליך שליחת הדואר במעטפות הינו מיושן, מסורבל ואף יקר, הוא גוזל זמן רב של עבודה מיותרת. העברת מידע בדוא"ל מהמחוז, מהנהלת הסניף ומן החברים לסניף בנושאים שונים כמו: פעילויות, אירועים, ונושאים  אינפורמטיביים חשובים, הינו הליך קל ומהיר. חברים שטרם העבירו את כתובות הדוא"ל שלהם לסניף, או שחל שינוי בכתובתם, מתבקשים לשלוח הודעת עדכון לסניף, תוך ציון שם פרטי ומשפחה.

 

טל' בסניף:03-6173571

דוא"ל: hsh@tzevet.org.il

רח' ז'בוטינסקי 7 הוד השרון

 

 

עבור לתוכן העמוד